Siparişlerimin kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Siparişleriniz, siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren 24 saat içerisinde, kargoya teslim edilmektedir.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Tüm gönderilerimiz Sürat kargo ile gönderilmektedir. Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, tüm gönderilerinizi, Fanpop sipariş numaranız ile 0216 396 4455 nolu hatlardan bize ulaşabilir ve gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargom nerede?

Kargonuzun durumunu sizinle SMS ve e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile takip edebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada, sağ üst köşede bulunankullanıcı adınıza tıklayarak; "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Bulunduğum adrese kargo teslimat yapıyor mu?

Sürat Kargo'nun teslimat yaptığı tüm adreslere gönderim yapılmaktadır. Adresinize gönderi yapılıp yapılmadığını Sürat Kargo'dan öğrenebilirsiniz. Adresinize direkt teslim yapılamayan durumlarda, en yakın Sürat Kargo şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Siparişleriniz kargoya verildiğinde, içerisinde "Gönderi Kodunuz"un da yer aldığı e-posta ve SMS paylaşılmaktadır. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada, sağ üst köşede bulunankullanıcı adınıza tıklayarak; "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Kargo takip numaram nedir?

Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizin durumunu takip edebileceğiniz numaradır.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi gönderilerde; Sürat Kargo ile çalışmaktayız.

Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Kargonuzu teslim alırken; kargo paketinde açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Kargo, teslimat adresinde beni bulamaz ise ne olur?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın Sürat kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz fanpop.com.tr’ye iade edilir.